SHORTEU I MADH

UDHËTO ME SPAR

Me datë 22 Qershor 2022 nis Shorteu “Udhëto me SPAR!” në marketet dhe hipermarketet SPAR, i cili do të përfundojë në datë 24 Korrik 2022.

“Klientët mund të bëhen pjesë e Shorteut duke bërë një blerje me vlerë mbi 1.000 lekë të reja, si dhe duke përzgjedhur të paktën një nga produktet e brandeve pjesëmarrëse në Shorte: Coca Cola Zero 1,5L, Fanta Orange 0 1,5L, Uje Tepelena 1,5L, Pampers, Oral-B dhe Ariel. “

Në datë 31 Korrik 2022 do të bëhet përzgjedhja rastësore e kuponave fitues tek emisioni: “E Diela Shqiptare” në TV KLANDhuratat

Në Shorte do të jepet 3 Udhëtime Ulta All Inclusive në Rubi Platinum Resort 5*, në Turqi, për 4 persona (2 të rritur + 2 fëmijë) nga data 29 Gusht deri më 3 Shtator.

Rregullorja

 1. Shorteu do të fillojë në datën 22.06.2022 dhe do të përfundojë në datën 24.07.2022.
 1. Në Shorte kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë klientët mbi moshën 18 vjeç, përjashtohen punonjësit dhe përfaqesuesit e dyqaneve të Spar Albania.
 1. Për të marrë pjesë në Shorte, pjesëmarrësit duhet të shkruajnë të dhënat e tyre personale (EMER, MBIEMER, NR TELEFONI) në pjesën e dedikuar te kuponit me të cilin kanë kryer blerje mbi vlerën minimale prej 1.000 lekësh, të një nga brandet pjesëmarrëse në shorte: Coca Cola Zero 1,5L, Fanta Orange Zero 1,5L, Uje Tepelena 1,5L, Pampers, Oral-B dhe Ariel. “

 1. Kuponat do të mblidhen në kutitë e Shorteut të cilat do të jenë prezente në çdo pikë të rrjetit të marketeve dhe hipermarketeve SPAR.
 1. Çmimet që do të jepen në këtë Shorte do të jenë: 3 Udhëtime Ulta All Inclusive në Ruby Platinium Resort 5*, në Turqi, për 4 persona (2 të rritur + 2 fëmijë) nga data 29 Gusht deri më 3 Shtator.
 1. Shorteu dhe shpallja e fituesve do të zhvillohen me datë 31.07.2022 tek emisioni: “E Diela Shqiptare” në TV KLAN, ku do të bëhet përzgjedhja rastësore e kuponave fitues të çmimeve vënë në dispozicion nga SPAR.
 1. Pjesëmarrja në Shorte konsiderohet si pranim automatik nga pjesëmarrësit, i rregullave të përcaktuara si dhe miratimin për trajnimin e të dhënave dhe numrit të telefonit për njoftime të ndryshme, në përputhje me Ligjin nr. 9887, datë 10.03.2008 “Për mbrojtjen e të dhënave personale”.

Marketet SPAR dhe INTERSPAR që bëjnë pjesë në Shorte janë:

  1.Spar prane Komunes se Parisit Tirane (M1)

  2.Blue Star Durres (M2)

  3.Ish Samsungu Tirane (M4)

  4.Selvia Tirane (M7)

  5.Condor Center Tirane (M12)

  6.Rruga “Ismail Qemali” Pranë TVSH, Tirane(M14)

  7.Muhamed Deliu, Fresku Tirane (M20)

  8.Pazari I Ri Tirane(M24)

  9.Perlat Rexhepi Tirane(M25)

  10.Rruga Qemal Stafa, Pallati F.Shushica, Kati 1, Tirane (M26)

  11.Dervish Hima, Ambasador 3 Tirane(M27)

  12.Rruga Hasan Kushta,Vlore (M29)

  13.Rr.Nikolla Jorga Nd 7 Hyrja 2, Tirane (M30)

  14.Rr. Panajot Pano, Yzberisht (M31)

  15.Rr. Taulantia Durres (M32)

  16.Rr. Sami Frasheri, Tirane (afer Turbines)(M33)

  17.Rr. Kongresi I Lushjnes, Pall. A&EM (M34)

  18.Rr. Muhamet Deliu, prane restorant Freskut Tirane (M35)

  19.Bulevardi Kasharit, tek pallatet e Iranianeve (M36)

  20.Rr. Memo Meto, prane ish Restorant Durresi (M37)

  21.Rr. 3 Deshmoret, prane fushave te kalcetos, Yzberisht(M38)

  22.Rr. Budi, Sheshi Demokracia, Qytetit Studenti (ish Menca Shtetrore)(M39)

  23.Rruga Todi Shkurti, Prane Tregut Elektrik (M40)

  24.Bulevardi Bajram Curri (M41)

  25.Rruga Skenderbeu, prane qendres Info Point kamez

  26.Rruga Qemal Stafa Golem

  27.Prane Stadiumit Niko Dovani Durres

  28.Rrruga Don Bosko

  29.Orti City Elbasan

  30.Lef Nosi Elbasan

  31.Interspar TEG

  32.Interspar QTU

  33.Peshkopi Lagjia treg, Qendra Tregtare EIBA , Peshkopi

  34.Bulevardi Bujar Bishnaku,Lagjia tre Heronjte, SHKODER

  35.Rruga Martin Camaj

  36.Rruga Marin Bickemi,Prane Stadiumit,Shkoder

  37.Rruga Salo Halili  Subjekti Bixhisteni Shkoder

  38.Lgj, Skenderbeg, rr. Pogej, pallati 6 -katesh,Ruse Shkoder

  39.Rruga Pogej,Lagjia Partizani,Perball Markates,Shkoder

  40.Koplik, Malesia Madhe , rruga nacionale

  41.Rruga Kryesore Velipoje

  42.Sheshi "Demokracia" Vau I Dejes

  43.Lagjia beselidhja , bulevardi gjergj fishta lezhe , perballe varrezave te deshmoreve

  44.Lagjia Beselidhja ,bulevardi Gjergj Fishta,Turizimi Lezhe

  45.Rruga Stef Kaculi, Lagjia 17 kati pare kolegji Eneida  DURRES

  46.Lagjja Punetori , rruga Krujes nr objekti 1/240 Kruje

  47.Rruga e Palmave,Lushnje

  48.Lagjia Skender Libohava,Lushnje

  49.Qender Divjake

  50.Rruga kryesore hyrje Divjake

  51.Rruga Peqinit pallat 8 katesh, Rrogozhine

  52.Qytet student Tirane

  53.Rruga Veli Hashorva,Gjirokaster

  54.Ruga Valare,ura e lumit Gjirokaster

  55.Lagjia Hajro Cakeri,Bulevardi Ismail Qemali,  prane poliklinikes qendrore,Vlore

  56.Rruga Dhimiter Konomi,Objekti AD Sinani,Vlore

  57.Rruga Kico Greco,Lagjia 8,Hyrja e marketes se Peshkut,Korce

  58.Bulevardi Fan Noli Korce

  59.Rruga  Pandeli Vangjeli Lagjia 10,Blloku I ri I sportit Korce

  60.Lagjia 3,Superstrada e Devollit,Bilisht

  61.Rruga Antipatrea Berat

  62.Lagjia 1,Rruga Kristo Sotiri,Tregu Pogradec

  63.Green coast, Palase Vlore

  64.Durres manez,gjiri lalzit

  65.Elbasan Shirgjan,fshati Kuqan

  66.Fushë Krujë, qendër

  67.Bulqizë, lagja Gjeologu

  68.Elbasan, Sheshi Gurabardhi