SHORTEU MË I MADH NE SPAR- “5 VITE SPAR”

Të jetosh më mirë do të thotë të
Invalid InputRregullorja

 1. Shorteu do të fillojë në datën 01.10.2021 dhe do të përfundojë në datën 31.10.2021.
 1. Shorte kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë klientët mbi moshën 18 vjeç, përjashtohen punonjësit dhe përfaqesuesit e dyqaneve të Spar Albania.
 1. Për të marrë pjesë në Shorte, pjesëmarrësit duhet të shkruajnë të dhënat e tyre personale (EMER, MBIEMER, NR TELEFONI) në pjesën e dedikuar te kuponit me të cilin kanë kryer blerje mbi vlerën minimale prej 1000 lekësh.
 1. Kuponat do të mblidhen në kutitë e Shorteut të cilat do të jenë prezente në çdo pikë të rrjetit të marketeve dhe hipermarketeve SPAR.
 1. Çmimi I madh që do të jepet në këtë Shorte do të jetë: 1 Jeep Renegade 2021 dhe 5 çmime surprizë.
 1. Shorteu dhe shpallja e fituesve do të zhvillohen me datë 07.11.2021 tek emisioni: “E Diela Shqiptare” në TV KLAN, ku do të bëhet përzgjedhja rastësore e kuponave fitues të çmimit vënë në dispozicion nga Spar.
 1. Pjesëmarrja në Shorte konsiderohet si pranim automatik nga pjesëmarrësit, i rregullave të përcaktuara si dhe miratimin për trajnimin e të dhënave dhe numrit të telefonit për njoftime të ndryshme, në përputhje me Ligjin nr. 9887, datë 10.03.2008 “Për mbrojtjen e të dhënave personale”.

Marketet SPAR dhe INTERSPAR që bëjnë pjesë në Shorte janë:

  1.Spar prane Komunes se Parisit Tirane (M1)

  2.Blue Star Durres (M2)

  3.Ish Samsungu Tirane (M4)

  4.Selvia Tirane (M7)

  5.Condor Center Tirane (M12)

  6.Rruga “Ismail Qemali” Pranë TVSH, Tirane(M14)

  7.Muhamed Deliu, Fresku Tirane (M20)

  8.Pazari I Ri Tirane(M24)

  9.Perlat Rexhepi Tirane(M25)

  10.Rruga Qemal Stafa, Pallati F.Shushica, Kati 1, Tirane (M26)

  11.Dervish Hima, Ambasador 3 Tirane(M27)

  12.Rruga Hasan Kushta,Vlore (M29)

  13.Rr.Nikolla Jorga Nd 7 Hyrja 2, Tirane (M30)

  14.Rr. Panajot Pano, Yzberisht (M31)

  15.Rr. Taulantia Durres (M32)

  16.Rr. Sami Frasheri, Tirane (afer Turbines)(M33)

  17.Rr. Kongresi I Lushjnes, Pall. A&EM (M34)

  18.Rr. Muhamet Deliu, prane restorant Freskut Tirane (M35)

  19.Bulevardi Kasharit, tek pallatet e Iranianeve (M36)

  20.Rr. Memo Meto, prane ish Restorant Durresi (M37)

  21.Rr. 3 Deshmoret, prane fushave te kalcetos, Yzberisht(M38)

  22.Rr. Budi, Sheshi Demokracia, Qytetit Studenti (ish Menca Shtetrore)(M39)

  23.Rruga Todi Shkurti, Prane Tregut Elektrik (M40)

  24.Bulevardi Bajram Curri (M41)

  25.Rruga Skenderbeu, prane qendres Info Point kamez

  26.Rruga Qemal Stafa Golem

  27.Prane Stadiumit Niko Dovani Durres

  28.Rrruga Don Bosko

  29.Orti City Elbasan

  30.Lef Nosi Elbasan

  31.Interspar TEG

  32.Interspar QTU

  33.Peshkopi Lagjia treg, Qendra Tregtare EIBA , Peshkopi

  34.Bulevardi Bujar Bishnaku,Lagjia tre Heronjte, SHKODER

  35.Rruga Martin Camaj

  36.Rruga Marin Bickemi,Prane Stadiumit,Shkoder

  37.Rruga Salo Halili  Subjekti Bixhisteni Shkoder

  38.Lgj, Skenderbeg, rr. Pogej, pallati 6 -katesh,Ruse Shkoder

  39.Rruga Pogej,Lagjia Partizani,Perball Markates,Shkoder

  40.Koplik, Malesia Madhe , rruga nacionale

  41.Rruga Kryesore Velipoje

  42.Sheshi "Demokracia" Vau I Dejes

  43.Lagjia beselidhja , bulevardi gjergj fishta lezhe , perballe varrezave te deshmoreve

  44.Lagjia Beselidhja ,bulevardi Gjergj Fishta,Turizimi Lezhe

  45.Rruga Stef Kaculi, Lagjia 17 kati pare kolegji Eneida  DURRES

  46.Lagjja Punetori , rruga Krujes nr objekti 1/240 Kruje

  47.Rruga e Palmave,Lushnje

  48.Lagjia Skender Libohava,Lushnje

  49.Qender Divjake

  50.Rruga kryesore hyrje Divjake

  51.Rruga Peqinit pallat 8 katesh, Rrogozhine

  52.Qytet student Tirane

  53.Rruga Veli Hashorva,Gjirokaster

  54.Ruga Valare,ura e lumit Gjirokaster

  55.Lagjia Hajro Cakeri,Bulevardi Ismail Qemali,  prane poliklinikes qendrore,Vlore

  56.Rruga Dhimiter Konomi,Objekti AD Sinani,Vlore

  57.Rruga Kico Greco,Lagjia 8,Hyrja e marketes se Peshkut,Korce

  58.Bulevardi Fan Noli Korce

  59.Rruga  Pandeli Vangjeli Lagjia 10,Blloku I ri I sportit Korce

  60.Lagjia 3,Superstrada e Devollit,Bilisht

  61.Rruga Antipatrea Berat

  62.Lagjia 1,Rruga Kristo Sotiri,Tregu Pogradec

  63.Green coast, Palase Vlore

  64.Durres manez,gjiri lalzit

  65.Elbasan Shirgjan,fshati Kuqan