Bli në Spar dhe Fito një APARTAMENT

Ky është Super Shorteu i Vitit nga Spar Albania në të cilin fituesi do të fitojë një Apartament në Tiranë.
Super Apartament në një nga rezidencat më të mira dhe moderne në Tiranë. Tower Bridge 3, rezidence e ndërtuar nga Orion Construction.
Si mund te fitoni apartamentin duke blere ne SPAR?
Blini sa me shume nga produktet e brandeve me poshte:


Ne cdo dyqan SPAR produktet do ti gjeni me kete komunikim:Kete komunikim do ta gjeni prane prdukteve si me poshte:

 • Leng frutash SPAR
 • Fruta te thata SPAR
 • Miell SPAR
 • Gjalp SPAR
 • Patatina PATO
 • Zbardhues ACE
 • Veze Aiba Omega3
 • Kafe AMA, turke, Capsule, Ice Coffe
 • M&M
 • Pije energjike B2
 • Zbutes Lenor
 • Sallam Hako
 • Cokollate Milka
 • Coca Cola
 • Galina Blanca
 • Pelena Molfix
 • Ton Rio Mare
 • Detergjent Ariel
 • Shampo flokesh Head & Shoulder
 • Uje Tepelena
 • Oriz Gold
 • Detergjent Bingo
 • Linja e kujdesit te meshkujve Gillette
 • Shampo flokesh Pantene
 • Kos me fruta Campina
 • Kafe Jacobs
 • Makarona Reggia
 • Biskota Moment
 • Shampo trupi, krem dhe Deo spry NIEVA
 • Birre Becks
 • Lete higjenike, kuzhine PETAL

 

Sa me shume te blini aq me shume ju rriten mundesite.
Pasi te keni bere blerjet tuaja ju do te merrni kupona per ti plotesuar me te dhenat tuaja e me pas ti hidhni ne kutite perkatese.

Sasia e kuponave perkon me sasine e produkteve te brandeve te shorteut qe keni blere. Nese keni blere 5 qumesht SPAR ju do te perfitoni 5 kupona, e keshtu me radhe per cdo produkt te brandeve te tjera.
Shorteu zgjat deri me 30 Dhjetor 2017, dhe me 31 Dhjetor live ne TV Klan ne e Diela Shqiptare, ne oren 16:00 do te perzgjidhet fituesi I APARTAMENTIT.