Përbërësi i preferuar i Pizzas për shenjat e Horoskopit

Dashi – Piper i kuq

Dashi i zjarrtë do donte që në çdo copë pizza të kishte vetëm piper të kuq. Mund të durojnë edhe grushta me piper te kuq pasi djegja nuk përbën problem për ta. Asgjë në këtë botë nuk djeg aq shumë sa një Dash.

Demi - Parmigiano

Parmigiano i freskët është dashuria më e madhe e një Demi. Nëse ka një shenjë që dëshiron të punojë shumë dhe pastaj të luajë shumë, është kjo - kështu që zbardheni pizzan tuaj me djathin tuaj të preferuar.

Binjakët - Ananas

Ananasi në pizza nuk është zgjedhja e parë e të gjithëve, por binjakët si shumë të veçantë në çdo zgjedhje, nuk do ndryshonin këtë herë. Megjithatë, me personalitetin e tyre të zi dhe të bardhë, ne mendojmë se shenjat e tjera ose do ta dashuronin ose do ta urrenin këtë zgjedhje. Nuk do të ketë ndërmjetës.

Gaforrja – hamburger

Si një shenjë emocionale që ka frikë të përqafojë ndjenjat e saj , ne mendojmë se një hamburger me djathë dhe pizza të kombinuara do i bënte të lumtur. Dhe nëse vendosni të hani këtë të tërën, pas një dite të keqe - nuk do ju gjykojë njeri!

Luani - Bacon

Bacon dhe pizza janë dy të preferuarat e luanëve, kështu që kombinimi i tyre tingëllon si shpikja më e madhe e njohur për njerëzimin. Kjo është një pizza që ka për qëllim të shkëlqejë, si një Luan i vërtet. Shto një kore hudhër, dhe ju keni një Luan në formë pizza.

Virgjëresha – Rukola

Nëse vendosni rukola në pizza, ae mohoni dot faktin se është tmerrësisht e shijshme? Virgjëresha do të donte të mendonte kështu, veçanërisht pasi ato janë gjatë gjithë kohës në dietë. Megjithëse ju mund t’i gjykoni, Virgjëreshat, vendosin shëndetin mbi çdo gjë tjetër.

Peshorja - Pesto

Pesto dhe pizza shkojnë së bashku si buka me djath. Për një ekuilibër të përsosur të shijes super të mirë të ushqimit italian, ne mund të fotografonim një peshore që vendoste disa porcione madje mbi pizzan e vetë. Kjo do e bënte shumë të bukur, të shijshme dhe me fancy.

Akrepi - Ullinjtë

Ullinjtë në pizza është një zgjedhje për personat që e dinë saktësisht se çfarë duan. Është për Akrepat mes nesh që duan të ndjekin zemrën e tyre (ose stomakun). Kjo shenjë e guximshme do t'u jepte ullinjve vëmendjen e merituar çdo ditë të javës- dhe ata do të rrinin me ta, gjithashtu!

Shigjetari – Borzilokun

Pizza mund jetë shumë tropikale, apo jo? Shigjetarët janë njerëz që duan të udhëtojnë shumë, në mos kanë mundësinë të udhëtojnë, të paktën eksperimentojnë shumë. Si të tillë arrijnë ta gjejnë ingredientin perfekt edhe tek pizza. Borzilokun.

Bricjapi - Kërpudhat

Kërpudhat në pizza janë një zgjedhje e pjekur për llojin e shenjë së zodiakut që ka vetë-kontroll të mirë dhe përvojë. Është shenja që zgjedh cilësinë mbi sasinë. Bricjapi është shenja që i pëlqen të sigurohet që të marri perimet e nevojshme me doemos.

Ujori - Mac ‘n cheese

Mac ‘n cheese pizza duket sikur vjen nga një botë tjetër imagjinare, por me qëllimin e mirë për të përmirësuar botën. Ne mendojm se kjo është pizza juaj Ujorë sepse kjo është tipike lloji i pizzas me të cilët ti do surprizojë miqtë.

Peshqit – Pikante

Nëse do të porosisnit Pizza për gjithë partyn, pa pyetur të gjithë një për një, ti do porosisje pizza Pikante, sepse të gjithë i duan gjërat pikante. Ashtu siç duan të gjithë natyrën e ëmbël, të qetë dhe shumë të dashur të peshqve, të cilët gjithmonë ëndërrojnë për diçka të madhe dhe të bukur.