Fushate promocionale’’Çdo të mërkurë 10 % ulje për produktet e linjës Spar’’

Fushate promocionale’’Çdo të mërkurë 10 % ulje për produktet e linjës Spar’’

Një fushatë e re ka inicuar në  rrjetin e marketeve Spar.

Krahas uljes për pensionistët dhe miqve special, kafshëve shtepiake, Spar dhe të ofrojë cdo të mërkure 10 % ulje për produktet e linjës Spar.

Linja Spar me mbi 2000 artikuj ofron  përvec ushqimeve të shportes, ushqime vegane, vegjetariane, organike, pa gluten, pa grurë, pa laktozë dhe pa sheqer  per te respektuar dhe  plotesuar nevojat e ndryshme te te gjithe konsumatoreve.

10% ulje në produktet Spar është një arsye më shumë për të kursyer pa negociuar cilësinë.  

Lista e dyqaneve Spar pjesëmarres në këtë fushatë:

 

 1. SPAR pranë Komunës së Parisit Tiranë (M1)
 2. Ish Samsungu Tiranë (M4)
 3. Selvia Tiranë (M7)
 4. Condor Center Tiranë (M12)
 5. Muhamed Deliu, Fresku Tiranë (M20)
 6. Pazari I Ri Tiranë (M24)
 7. Perlat Rexhepi Tiranë (M25)
 8. Rruga Qemal Stafa, Pallati F.Shushica, Kati 1, Tiranë (M26)
 9. Dervish Hima, Ambasador 3 Tiranë (M27)
 10. Rruga Hasan Kushta,Vlorë (M29)
 11. Nikolla Jorga Nd 7 Hyrja 2, Tiranë (M30)
 12. Panajot Pano, Yzberisht (M31)
 13. Taulantia Durrës (M32)
 14. Sami Frashëri, Tirane (afer Turbinës) (M33)
 15. Kongresi I Lushjnes, Pall. A&EM (M34)
 16. Muhamet Depu, pranë restorant Freskut Tiranë (M35)
 17. Bulevardi Kasharit, tek pallatet e Iranianeve (M36)
 18. Memo Meto, pranë ish Restorant Durrësi (M37)
 19. 3 Dëshmorët, pranë fushave të kalcetos, Yzberisht (M38)
 20. Budi, Sheshi Demokracia, Qytetit Studenti (ish Menca Shtetrore) (M39)
 21. Rruga Todi Shkurti, pranë Tregut Elektrik (M40)
 22. Bulevardi Bajram Curri, pranë Brrylit (M41)
 23. Rruga Skenderbeu, Kamëz (M42)
 24. Orti City Elbasan (E 2)
 25. Elbasan Lagjja 5 Maji (E 4)
 26. Interspar TEG
 27. Interspar QTU
 28. Rruga Qemal Stafa Golem, Kavajë (M43)
 29. Hysen Kertusha,prane stadiumit Niko Dovana,Durrës (M 44)
 30. Don Bosko (M 45)
 31. Elbasan Sheshi Gurrabardhi (M46)
 32. Kavajë (M 47)
 33. Durres (M 48)
 34. Elbasan (M 49)
 35. Sarandë (M 50)
 36. Kafe Flora (M 51)
 37. Trendafili I kuq (M 52)